Yükleniyor...

Promosyon; her sektördeki firmanın, karşılarında bulunan ve müşterileri olma potansiyeline sahip firmalara kendi şirket bünyelerini tanıtma amaçlı ve tanıtımın yanında kendi ürünlerini de pazarlama amaçlı yaptıkları tanıtım hareketlerinin toplamına denir. Doğru seçilen ve kaliteli bir çalışmanın ürünü olan promosyon; şirketinizin satış miktarını ve marka değerini arttırır.

Biz Aura Promosyon olarak promosyon ve kurumsal tanıtım sektöründe 5 senelik deneyimimiz ile birlikte genç, dinamik bir ekibiz. Müşterilerimize her türlü kurumsal tanıtım desteğini ‘’en kısa sürede en iyi fiyat’’ sloganıyla sağlamak için yola çıktık. Yıllarca edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak oluşturduğumuz ve en çok talep gören çalışmalarımızdan olan ‘kişiye veya kuruma özgü katalog çalışmamız’ ile müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Yani siz ne isterseniz biz onu yapıyoruz. İşimiz gücümüz marka değerinizi arttırmak…

Bizler Aura Promosyon olarak ajanda, kalem, kupa, magnet, termos bardak, duvar saati, çanta, şapka, tişört, anahtarlık, oto aksesuarları, ıslak mendil, şemsiye, hediye setleri, yağmurluk gibi çok çeşitli ürünlerin üretim tesislerine sahibiz. Ayrıca ekibimizde alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Örneğin en çok rağbet gören ürünlerimizden olan powerbank ve usb belleklerimizle ilgili detaylı teknik bilgiyi elektrik ve elektronik mühendisi danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Aynı zamanda gıda ile doğrudan teması olan kupa bardak gibi ürünlerimizin sağlığa uygunluğunu birebir gıda mühendisimiz ile görüşebilirsiniz. Kısacası müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir ilke.
Zamanında teslim, güleryüzlü ekip ve tabi ki mutlu müşterilerimiz bizim mottomuz!